Sprzedaż eBay

prowadzenie konta na ebay

Rozpocznij sprzedaż na eBay z sukcesem!

Dowiesz się, jak prowadzić i promować swój sklep na tym popularnym serwisie! Myśląc o zdobyciu zagranicznych rynków nie można tej platformy pominąć w swojej strategii sprzedażowej.

Zastanawiasz się, jak stworzyć i prowadzić konto naeBay dla Twojej firmy? Pomożemy Ci w tym!

 

Zapewne wiesz, czym jest eBay i już niejednokrotnie słyszałeś o tym portalu, a być może korzystałeś z niego w prywatnych sprawach. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, jak istotną może stać się platformą dla Twojej firmy? Zastanawiasz się, w jaki sposób? A może nie wiesz, jak założyć i prowadzić konto na eBayu? Sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

 

Nie obawiaj się tego, że pomoc w profesjonalnym założeniu oraz prowadzeniu konta na eBayu będzie Cię dużo kosztować. Nie czekaj i zdobądź europejskie rynki przed swoją konkurencją! Otwórz się na klientów z krajów, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, czy Francja!

Wiemy jak przyspieszyć rozwinięcie działalności na eBay, ponieważ wobec nowych użytkowników stosuje on różnorakie ograniczenia sprzedaży*, które mają:
– pozwolić stopniowo rozwijać skalę sprzedaży
– zapewnić bezpieczeństwo transakcji

 

*http://pages.ebay.pl/help/sell/sellinglimits.html

zakładanie konta na ebay
Zastanawiasz się, jak stworzyć i prowadzić konto na eBay dla Twojej firmy? Pomożemy Ci w tym!

 

Nie masz pomysłu jak zacząć sprzedaż za naszą zachodnią granicą? Warto pomyśleć o sprzedaży na ebay.de? To ogromny rynek dla wielu produktów, który pozwala na osiągnięcie dużo lepszej marży niż sprzedaż na rodzimym rynku.

 

Duża część naszych rodaków z sukcesem realizuje sprzedaż na niemieckim ebay’u. Może czas na Ciebie? Niemcy to duży i chłonny rynek. Wchodząc na niemiecki rynek zyskujesz:

  • Zwiększenie marży na oferowanych produktach.
  • Ponad 60 000 000 użytkowników internetu, którzy mają szansę poznać Twoją ofertę,
  • Dostęp do europejskiego rynku
  • Ogromne możliwości sprzedażowe!
  • Dywersyfikacja obecnie posiadanych kanałów sprzedaży przekładająca się na zmniejszenie ryzyka działalności.