Obsługa
Allegro Ads

Allegro Ads to znakomita szansa na zwielokrotnienie sprzedaży, ale może pociągnąć spore koszty i niewielką konwersję. Trzeba bardzo uważnie analizować koszty, starannie selekcjonować towar, budując strukturę kampanii produktowych. To nie wszystko, aby utrzymywać wzrosty należy na bieżąco testować nowe warianty, a na końcu optymalizować, optymalizować i jeszcze raz optymalizować. Tu zaczyna się nasza rola.

Usługa obejmuje:

  • Wypracowanie strategii dla kampanii Allegro Ads (ustalenie celów, KPI, selekcja towarów)
  • Konfigurację konta i poszczególnych kampanii
  • Stałą analizę i maksymalizację sprzedaży
  • Testowanie nowych wariantów aukcji
  • Stałą optymalizację kosztów
  • Co miesięczne raportowanie z postępów kampanii

W przypadku Allegro Ads nie określamy listy słów kluczowych, na które chcemy się wyświetlać. System jest zautomatyzowany, więc dopasowuje słowa kluczowe do naszych produktów. Dlatego bardzo istotne są odpowiednie nazwy ofert. Jest to jeden z najważniejszych elementów optymalizacyjnych. Sprawdzamy, które produkty są popularne i w jaki sposób są wyszukiwane (podpowiedzi w wyszukiwarce allegro). Na tej podstawie budujemy nagłówki ofert. Nagłówek powinien możliwie najdokładniej odpowiadać zapytaniu użytkownika.

Przenieś swoją sprzedaż na zupełnie nowy poziom! 

 

Oferujemy pomoc w tym, jak stworzyć oraz prowadzić konto na Allegro. Doradzimy oraz poprowadzimy Twoje działania tak, aby uniknąć choćby takich kłopotów, jak zablokowanie konta, co zdarza się szczególnie często u początkujących użytkowników.

Zadbaj o profesjonalne wsparcie i sprzedawaj na Allegro z sukcesem!

 

Oferta Naxtsell zakłada indywidualne, ale kompleksowe podejście do potrzeb przedsiębiorcy. Naszym priorytetem jest pomoc w skutecznym promowaniu i sprzedaży Twojego produktu na Allegro. Chcemy też ograniczyć do minimum wszelkie formalności, związane z zakładaniem konta na platformie.  Nie musisz zatem obawiać się skutków nieprzewidzianych wypadków a w konsekwencji – niezadowolenia klientów i poniesienia dodatkowych kosztów.

 

Allegro jest świetnym uzupełnieniem sklepu internetowego. Ten portal aukcyjny daje szansę na poszerzenie rynku zbytu, promocję e-biznesu i znalezienie nowych Klientów. Jednak aby generować większe zyski, trzeba umiejętnie przygotować ofertę.