Dlaczego Nextsell?

Zapewnimy wsparcie i szereg usług, które pozwolą Twojej firmie rozwinąć działalność na nowych rynkach europejskich.

Czym zajmuje się Nextsell?

Pomocą w sprzedaży międzynarodowej oraz

Specjalizujemy się w obsłudze sprzedaży na polskich oraz zagranicznych marketplace-ach. Zajmujemy się kompleksowym wprowadzaniem firm na rynki zagraniczne, wsparciem we wszystkich etapach tego procesu, a w rezultacie generujemy wzrost sprzedaży Państwa firmy.

 

Jako jedna z nielicznych firm bazujemy na własnym doświadczeniu oraz realizowanej od lat sprzedaży na wymagających platformach sprzedażowych całej Europy.

 

Jako Nextsell gwarantujemy:

  • Profesjonalne zarządzanie i obsługę kont eBay, Amazon oraz Allegro,
  • Prowadzenie kompleksowej sprzedaży od analizy cen produktu po wysyłkę, marketing oraz obsługę zwrotów,
  • Obsługę logistyczną z naszych magazynów na terenie krajów EU,
  • Prowadzenie komunikacji z obcojęzycznymi klientami poprzez międzynarodowy zespół.

Zwiększenie obrotów

Optymalizujemy sprzedaż internetową poprzez elastyczne rozwiązania w zakresie sprzedaży, logistyki i obsługi klienta. Nie osłabiamy ani nie kanibalizujemy istniejących struktur handlowych Twojej firmy.

Rynek B2B

Nextsell jest nie tylko dostawcą usług w serwisie eBay, Amazon i Allegro. Prowadzi także działalność w kanale B2B reprezentując Twoją firmę na rynku EU.

Wsparcie Strategiczne

Bazując na posiadanej wiedzy, doświadczeniu i kontaktach biznesowych oferujemy wsparcie strategiczne w planowaniu ekspansji biznesu za granicę.

8

Lat doświadczenia

1980

Wystawionych aukcji

50

Współpracujących firm

6

Marek własnych

Wzrost sprzedaży

Poprzez zdobycie nowych rynków zbytu

Jesteśmy w stanie osiągnąć dodatkowe korzyści dzięki silnej sieci kontaktów, którą dysponujemy w największych europejskich krajach. Obecny status firmy to wynik wieloletniego, uczciwego handlu, dającego gwarancję solidnej i sprawnej realizacji Twojego zlecenia.

Doświadczenie w tej dziedzinie zawdzięczamy etapowi prowadzenia sprzedaż także własnych produktów oraz produktów innych firm, z którymi łączy nas nieprzerwana, wieloletnia współpraca. Wspieramy Twój biznes w skutecznych działaniach, a takie osiągamy na zagranicznych marketplacach.

SPRZEDAŻ NA EBAY ORAZ AMAZON

Przygotujemy Cię do rozpoczęcia sprzedaży na Twoich kontach eBay oraz Amazon. Z nami będziesz miał nieograniczone możliwości sprzedażowe na tych serwisach. Oferujemy profesjonalny outsourcing, gwarantujący Twojemu przedsiębiorstwu kompleksową, profesjonalną obsługę. Jesteśmy więcej niż jedynie firmą zakładającą konta na Amazon oraz eBay! Sprawdźcie i przekonajcie się o tym sami!

FULFILMENT - MAGAZYNOWANIE

Korzystając z naszych usług logistycznych, wznosisz swój biznes na wyższy poziom. Oferujemy usługę magazynowania, kompletowania oraz wysyłki zamówień. Ponadto otrzymasz od nas dostęp do atrakcyjnych cen przesyłek kurierskich.

ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ

Obsługa klienta to jeden z priorytetów eBay, Amazon oraz pozostałych platform sprzedażowych. Nasze doświadczenie oraz wielojęzyczny zespół, zapewni kompetentną obsługę w kontakcie z klientem za pośrednictwem e-maila lub telefonu.

MARKETING

Pomożemy prowadzić kampanie marketingowe na najpopularniejszych portalach. Zadbamy o to, by były one w czołówce kategorii, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży. Dzięki naszym działaniom marketingowym zwiększamy widoczność produktu i utrzymujemy jego wysoką pozycję.

Otwieramy dla Ciebie rynki europejskie!

I nowe kanały dystrybucji

Wspieramy naszych klientów w zakresie rozpoczęcia i prowadzenia działalności handlowej na platformie eBay oraz Amazon i pomagamy w zarządzaniu kontem. Pomagamy dotrzeć Twojej firmie do milionów kupujących z całej Europy.

Umożliwiamy prowadzenie łatwej i bezpiecznej sprzedaży oraz płatności na platformie eBay, czy Amazon. Zapewniamy wsparcie i szereg usług, które pozwolą Twojej firmie rozwinąć działalność na nowych rynkach europejskich.

Jesteśmy obecni na rynku od 2010 roku. Dziś nasze oddziały w Polsce, w Niemczech oraz we Włoszech obsługują ponad 50 firm, otwierając im nowe kanały sprzedaży w EU.

Opinie naszych Klientów